plakat

Dni Józefosławia 2023

W dniach od 2-3-4 czerwca 2023 r. odbędą się już drugie Dni Józefosławia organizowane przez Sołectwo Józefosław, Gminę Piaseczno oraz Stowarzyszenie Pomysł na Józefosław.

Pierwsza edycja przyciągnęła tłumy. Trzydniowe święto to okazja do wspólnej zabawy w plenerze, udziału w warsztatach teatralnych i plastycznych, spektakle dla dzieci, atrakcje sportowe i taneczne, występy lokalnych artystów oraz koncerty, których zwieńczeniem będzie występ zespołu JARY Oddział Zamknięty.

Spotkanie mieszkańców Józefosławia, ale też i okolicznych miejscowości: Julianowa, Chyliczek, Mysiadła, Kierszka, Piaseczna i innych, to także okazja do degustacji kulinarnej oferty food trucków i zakupów u regionalnych wystawców.

Organizatorzy wydarzenia: Gmina Piaseczno, Sołectwo Józefosław, Stowarzyszenie Pomysł Na Józefosław. Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego www.mazovia.pl

Zadanie jest realizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu: Powiatu Piaseczyńskiego, Biblioteki Publicznej w Piasecznie, Centrum Kultury w Piasecznie, MGOPS w Piasecznie, Mak Dom, JDM Developer.

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Przyjdź i włącz się w integrację lokalnej społeczności!

Miejsce: Józefosław, ul. Julianowska 65a na parkingu Vantiva (d. Technicolor).

plakat