Ładowanie Wydarzenia

« All Events

Art love Józefosław – II edycja!

Wrzesień 30 00:00

ART love Józefosław

Street art, ilustracja, komiks, manga

 To już drugi raz! W Józefosławiu u zbiegu ulic Cyraneczki i Julianowskiej będziecie mogli zobaczyć wystawę plenerową z cyklu ART  love Józefosław.

Pierwsze 6 tygodni zajmie Wam oglądanie prac Niki Jaworowskiej-Duchlińskiej. To graficzka i scenografka, ale przede wszystkim ilustratorka książek. Jej twórczości będą towarzyszyć obrazy, których autorem jest Rob Roy – artysta street artu. Następnie, już od 15 sierpnia, zobaczymy prace Megan Uosiu – rysowniczki mangi, autorki komiksów i postaci do gier komputerowych oraz Jana Sidorownina – autora komiksów oraz propagatora tej formy sztuki.

Projekt ART  love Józefosław jest realizowany przez Stowarzyszenie Pomysł na Józefosław ze środków pozyskanych w ramach konkursu na realizację zadania publicznego Gminy Piaseczno oraz środków własnych stowarzyszenia.

W 2020 roku zaprezentowaliśmy malarstwo Jadwigi Wolskiej i Krzysztofa Kargola oraz akwarele Agnieszki Hernik, fotografie Agnieszki Czyżkowskiej.

W tym roku wybraliśmy twórczość zupełnie innego rodzaju artystów. Chcemy otwierać oczy na sztukę. Wystawom towarzyszyć będą bezpłatne warsztaty dla młodzieży z gminy Piaseczno, w wieku 13-18 lat z ilustracji, graffiti, rysowania komiksów oraz mangi.

Regulamin warsztatów 

Czas trwania wystawy od 28.06 do 30.09.2021 r.

 

Szczegóły

Data:
Wrzesień 30
Czas:
00:00